Facebook

Facebook

środa, 5 października 2016

Dzień Chłopca

W piątek, 30 września, w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Chłopca. Nie zabrakło życzeń, upominków i dobrej zabawy. Dziewczynki z klasy 6b postanowiły uczcić ten dzień, przygotowując dla swoich kolegów szczególną imprezę – „Salon Spa 6 b”

Chłopcy – dla zdrowia – mieli za zadanie skosztować cytryny bez kwaśnej miny, a następnie zapleść warkocze koleżankom. Okazało się, że nie jest to takie proste i na głowach dziewczynek powstały najróżniejsze fryzury, a niektóre z nich niewiele miały wspólnego z warkoczem :) 

Następnie chłopcy z zawiązanymi oczami rozpoznawali głosy koleżanek oraz przyczepiali kokardkę na zdjęciu wylosowanej wcześniej koleżanki. Największą zabawą było jednak – jak przystało na spa – stylizacja chłopców :) Na koniec zanuciliśmy piosenkę „Chłopaki nie płaczą”, a chłopcy – w pełni zasłużenie – otrzymali Dyplom Superchłopaka oraz słodkie upominki. Cała klasa spisała się na medal! Bohaterowie tego dnia pokazali, że mają do siebie dystans i potrafią wspaniale się bawić!W czwartek, 29 września, Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę szkolną z okazji Dnia Chłopca. Wzięli w niej udział wszyscy chętni uczniowie z klas 4-6. O muzykę i sprzęt zadbali koledzy z klasy 6a. Jak widać na załączonych zdjęciach, bawiliśmy się wspaniale! Brak komentarzy:

Prześlij komentarz